Personel Alımı

Zeytinburnu, Hacıbektaş, Beykoz, Mersin ve Denizli Belediyeleri personel alımı yapacak!

İstanbul Beykoz ve Zeytinburnu Belediyeleri, Nevşehir Hacıbektaş Belediyesi, Denizli ve Mersin Büyükşehir Belediyeleri yeni iş ilanları yayınladı. İlanlara göre aşağıda ayrıntıları verilmek üzere; bu 5 belediye, kendi bünyelerinde daimi olarak istihdam etmek üzere personel alımı yapacak.

Aşağıda, belediyelerin personel alımı için yayınladıkları güncel ilanlar listelenmektedir. İlanların detaylarını görüntülemek için Belediye isimlerinin üzerini tıklamanız yeterlidir.

1 – Zeytinburnu Belediyesi

İstanbul Zeytinburnu Belediyesi öğretmen alımı için yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yer alan ilanlara göre Zeytinburnu Belediyesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 3 farklı branştan öğretmen alımı yapılacak.

2 – Denizli Büyükşehir Belediyesi

Denizli Büyükşehir Belediyesi 1 iş makinesi operatörü ve 1 spor eğitmeni alımı olmak üzere toplam 2 personel alımı yapılacak.

3 – Hacıbektaş Belediyesi

Nevşehir Hacıbektaş Belediyesi Türkiye İş Kurumu üzerinden işçi alım ilanı yayımladı! İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Hacıbektaş Belediyesi, daimi olarak istihdam etmek üzere işçi alımı yapacak.

4 – Mersin Büyükşehir Belediyesi

Mersin Büyükşehir Belediyesi 14 Ekim 2021’de Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yer alan ilanlara göre Mersin Büyükşehir Belediyesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere; 2 Evde bakım hizmeti meslek elemanı, 5 temizlik personeli, 1 acil tıp teknisyeni, 3 fizyoterapist ve 1 psikolog alımı yapacak. Toplamda 12 personel alımı yapılacak olup, başvurular bugün başladı.

5 – Beykoz Belediyesi

İstanbul Beykoz Belediyesi işçi alımı için yeni iş ilanı yayınladı. İlana göre Beykoz Belediyesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 29 işçi alımı yapacak.

KPSS şartlı veya KPSS şartsız tüm kamu kurumlarının güncel iş ilanlarını görüntülemek için ise BURAYA TIKLAYINIZ

 

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.