Belediye İş İlanları

İBB BELBİM personel alımı başvuruları yarın başlıyor (14-20 Ekim 2021)

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) bünyesinde bulunan BELBİM Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş, yeni iş ilanları yayınladı. İlana göre BELBİM A.Ş, İBB Kariyer sayfası üzerinden : Satınalma ve İhale Uzman yardımcısı ve Bireysel Müşteri Yönetimi Ekip Görevlisi alımı yapacak. Toplamda 4 personel alımı yapılacak olup, alınacak personeller İBB’nin memur kadrosunda daimi olarak istihdam edileceklerdir.

İBB BELBİM personel alımı başvuruları 14-20 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar, bu belirtilen tarih aralığında, aşağıda belirtilen linke tıklayarak İBB’nin kariyer sayfası üzerinden online başvuru işlemlerini yapabilirler.

Peki, İBB İhale Uzman yardımcısı ve Bireysel Müşteri Yönetimi Ekip Görevlisi alımı için adaylardan ne gibi şartlar istiyor? İşte detaylar…

Çalışma Adresi: Yeşilköy Mah. Atatürk Havalimanı Cad. İstanbul Dünya Ticaret Merkezi A3 Blok, Kat:2-3-5-8, 34149 Yeşilköy, Bakırköy / İSTANBUL

İHALE UZMAN YARDIMCISI ALIMI

Üniversitelerin lisans veya önlisans programlarından mezun Tercihen alanında 1-2 yıl deneyim sahibi,

Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip,

Tedarikçi ve Sözleşme Yönetimi yapabilecek,

Depo ve Stok Yönetimi yapabilecek,

Piyasa analizi yapabilecek,

Hızlı adapte olabilen,

Çözüm odaklı,

İş disiplinine sahip,

Dikkatli ve detay odaklı,

Office programlarına hakim.

BİREYSEL MÜŞTERİ YÖNETİMİ EKİP GÖREVLİSİ ALIMI

Üniversitelerin 4 yıllık lisans programlarından mezun,

MS Office programlarına iyi derecede hakim ve hızlı klavye kullanabilen,

Yaptığı işte insiyatif alabilen,

En az 2 yıl iş deneyimi olan,

Etkili iletişim Tekniklerine hakim,

Müşteri İlişkileri Yönetimi becerisine sahip,

Şikayet Yönetimi yapabilen,

Sonuç Odaklı,

Takım çalışmasına yatkın,

Kriz yönetimi becerisine ve temsil yeteneğine sahip,

Yeni Teknolojileri takip eden,

Güler yüzlü, özgüveni yüksek,

Aktif çalışma şartlarına uyumlu.

Bu ilana İBB kariyer sayfası üzerinden hemen başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

BELBİM ELEKTRONİK PARA VE ÖDEME HİZMETLERİ A.Ş KİMDİR?

BELBİM Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. İstanbul toplu ulaşımında 1987’den beri Ar-Ge ağırlıklı faaliyet gösteren ‘Elektronik Ücret Toplama Sistemi’nin kurucusudur. Şirketimiz tamamen yerli ve milli yazılım teknolojisi ile bünyesinde geliştirdiği bu sistemi; doğru, güvenli işlem altyapısı ile elektronik para ve ödeme hizmeti olarak çeşitli sektörlere sunmaktadır. Elektronik ücret toplama sistemine entegre her noktada ön ödemeli elektronik para kartı “İstanbulkart” aracılığıyla güvenli, kolay, hızlı ve konforlu ödeme imkânı sağlanmaktadır.

Bu sistem kapsamında Elektronik para medyası olarak “İstanbulkart” BELBİM A.Ş. tarafından 2007 yılında, geliştirilmiştir. İstanbulkart içinde 28 farklı uygulamayı barındırabilen, farklı elektronik para uygulamalarıyla çeşitli iş modelleri geliştirmeye müsait, örnek bir şehir kartı olarak tasarlanmıştır.

6493 Sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun kapsamında faaliyet göstermek üzere, 18.12.2015 tarihinde BDDK’dan faaliyet izni alarak elektronik para kuruluşuna dönüşmüştür.

Şirketimiz mevcut sistemi elektronik para sistemine dönüştürmek suretiyle İstanbulkart’ın hem toplu taşımanın ücretlendirilmesinde, hem de diğer belediye hizmetleri ile halkın günlük yaşamında ihtiyaç duyacağı alanlarda ödeme aracı olarak kullanılmasını sağlamaktadır.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...