GenelSON DAKİKA

Sedat Peker, Sadatçılara meydan okudu!

Sedat Peker, son yaptığı Twitter paylaşımında bazı gazeteciler gibi kendisinin de ölüm listesine alındığını duyurdu. ”Eli silah tutan adamlar, kalem tutanları niye öldürmek isterler? Hem açıklamaları yapan benim, gazeteciler değil ki” diyen Peker, Sadatçılara meydan okudu.

Bazı bilinen kişilerin ismini vererek onların din görünümlü olduklarını ama aslında onların şeytan olduklarını belirtti. İşte, Sedat Peker’den yine çok konuşulacak o Twitter paylaşımları…

1 – Benim de içine dahil olduğum bir ölüm listesinden bahsediliyor. Bazı muhalif gazetecileri de benim açıklamalarımı haber yaptıkları için bu listeye eklemişler. Eli silah tutan adamlar, kalem tutanları niye öldürmek isterler? Hem açıklamaları yapan benim, gazeteciler değil ki.

2 – Eğer büzüğünüz yetiyorsa beni öldürün. sadatçılar, kartelciler, mafyacılar; kimin büzüğü yetiyorsa bekliyorum. Lan düşkün abdulkadir, seni de bekliyorum. Çakmasınız lan siz. Dindar görünümlü, aslında şeytan olan sadatçılar, sizi de biliyoruz. Görüşeceğiz.

3 – Korku iklimi için bir SEDAT’ÇILAR bir de sadatçılar vardı. SEDAT’ÇILAR artık yok. sadatçıları da zaten tanıyoruz. Bu yüzden bir sıkıntı yok. Gönlünüz rahat olsun kardeşlerim.