Belediye İş İlanları

İBB 20 hemşire, 1 ATT ve 30 şoför alımı yapacak!

İBB bünyesine 6 turist hat otobüs şoförü ve 6 hostes alımı yapılacak! Şoför alımı ve hostes alımı için yayınlanan resmi ilan detayları şöyle; (NOT: İBB güncel şoför alımı ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ)

Turist Hat Şoför Alımı İçin;

İBB Hostes Alımı İçin;

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) kendi kariyer sayfası üzerinden yeni iş ilanları yayınladı. İlana göre İBB, kendi bünyesinde bulunan İstanbul Personel Yönetim (İSPER) A.Ş’de çalıştırılmak üzere lise ve lisans mezunu 20 hemşire alımı, en az lise mezunu 1 Acil Tıp Teknisyeni (ATT) alımı en az ilkokul mezunu  ve B sınıfı ehliyetli 30 şoför alımı yapacak.

İBB İSPER bünyesine KPSS şartsız toplamda 51 personel alımı yapılacak olup, başvurular İBB kariyer üzerinden online şekline yapılacaktır. Başvuru linki aşağıda verilmiştir. Peki, İSPER hemşire, şoför ve ATT alımı için istenilen şartlar nelerdir? İşte detaylar…

HEMŞİRE ALIMI

İBB bünyesinde daimi olarak istihdam edilmek üzere 20 hemşire alınacaktır. Adaylardan istenilen şartlar şöyle;

En az sağlık meslek lisesi mezunu olmalıdır. Hemşirelerin sertifikalı ya da katılım belgeli evde sağlık hemşiresi olması, lisans/yüksek lisans mezunu veya devam ediyor olması tercih sebebidir.

ACİL TIP TEKNİSYENİ ALIMI

İBB bünyesinde daimi olarak istihdam edilmek üzere 1 acil tıp teknisyeni alınacaktır. Adaylardan istenilen şartlar şöyle;

İlgili alanında tecrübeli sağlık meslek lisesi veya meslek liselerinin Acil Tıp Teknisyenliği bölümünden mezun olması gerekmektedir. B sınıfı ehliyetli ve aktif araç kullanıyor olması tercih sebebidir. İyi derecede bilgisayar kullanması, alanda en az 1 yıllık iş deneyimi olması tercih sebebidir.

ŞOFÖR ALIMI

İBB bünyesinde daimi olarak istihdam edilmek üzere 30 şoför alınacaktır. Adaylardan istenilen şartlar şöyle;

En az ilkokul mezunu, B sınıfı ehliyet ive aktif araç kullanıyor olması gerekmektedir. En az 30 kişinin SRC belgesine sahip olması gerekmektedir. Temel ilk yardım eğitim sertifikasına sahip olmaları tercih sebebidir.

Diğer tüm detaylar resmi ilan içeriğinde verilmiştir. Resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.