Belediye İş İlanları

İBB Kariyer üzerinden figüran oyuncu alımı yapılacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) kariyer sayfası üzerinden figüran oyuncu ve sahne aksesuarcısı alımı için yeni iş ilanları yayınlandı. İlana göre İBB Kariyer üzerinden en az ilkokul mezunu figüran alımı ve sahne aksesuarcısı alımı yapacak. Bu mesleklerden toplam 2 personel alımı yapılacak olup, alınacak personeller, İstanbul Personel Yönetim (İSPER) A.Ş bünyesinde çalıştırılacaklardır.

Peki, İBB İSPER figüran ve sahne aksesuarcısı alımı için istenilen başvuru şartları nelerdir? İş başvurusu nereye ve nasıl yapılacak? İşte detaylar…

FİGURAN ALIMI

İBB İSPER bünyesinde toplamda 1 figüran oyuncu alınacak olup, bu alan için başvuru yapacak olan adayların en az ilkokul mezunu olmaları yeterlidir.

SAHNE AKSESUARCISI ALIMI

Meslek lisesi mezunu veya en az ilkokul mezunu olmak kaydıyla aksesuarcılık yapabilecek iş deneyimine (ustalık / kalfalık belgesi ya da bonservis veya elle taşıma ya da yüksekte çalışma sertifikası vb.)ve tiyatro bilgisine sahip olmaları gerekmektedir.

İSPER İŞ BAŞVURUSU

İsper iş başvuruları 8-13 Ekim 2021 tarihleri arasında İBB Kariyer sayfası üzerinden online şeklinde yapılacak olup, hemen bu ilana başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...