Personel Alımı

İBB Kariyer ile personel alımı için genel iş başvuruları devam ediyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), kariyer.ibb.istanbul adlı resmi internet sayfası üzerinden personel alım ilanları yayınlamaya devam ediyor. Personel alımlarına ilişkin İBB kariyer sayfasında yer alan iş ilanları detaylarına göre, İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesine farklı mesleklerden işçi ve memur alımı yapılacak. İBB kariyer üzerinden genel iş başvuruları devam ediyor!..

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) personel, işçi ve memur alımı için kariyer.ibb.istanbul adlı resmi internet sayfasında iş ilanları yayınlıyor. İBB’de çalışmak isteyen ama o anlık kendi kriterlerine göre meslekle ilgili iş ilanı bulamayan kişiler, İBB kariyer sayfası üzerinden genel iş başvuru formunu dolduruyor.

İBB GENEL BAŞVURU

Yapılan genel iş başvuruları, İBB’nin kariyer sayfasında saklanıyor ve formda belirttiğiniz mesleğe göre, başvuru sahiplerine, ihtiyaç halinde bilgilendirme yapılıyor. Genel iş başvuruları ile ilgili açıklama yapan İBB, şu bilgileri verdi;

‘’Genel başvuru niteliğinde düzenlenmiş bu ilanımıza yapacağınız başvurunuz, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştirakleri’nde oluşabilecek tüm pozisyonlarımız için değerlendirmeye alınacak ve uygun olması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve güncellemeniz, tecrübelerinize ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatlarımız konusunda size daha kolay ulaşmamızı sağlayacaktır’’ denildi.

İBB İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Yukarıda da belirtildiği üzere İBB genel başvuruları aranan veya ileride aranması muhtemel tüm meslek gurupları için geçerlidir. İBB genel iş başvuruları yine kariyer sayfası üzerinden online şeklinde yapılmaktadır. Bunun için adayların öncelikli olarak kariyer.ibb.istanbul web adresi üzerinden İBB kariyer sayfasına kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Sisteme kayıtlı özgeçmişiniz yok ise bilgilerinizi girip kaydedebilirsiniz. Daha sonra yayınlanan güncel ilanların detaylarına bakabilir, ilan detayındaki BAŞVUR butonuna tıklayarak başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

BAŞVURU TARİHİ

İBB genel iş başvuruları başlamış olup 31 Aralık 2020 tarihine kadar devam etmektedir.

NOT: Özgeçmişinizi 6 aylık periyotlar ile güncellemeyi unutmayın!

İBB personel alımı için yayınlanan güncel iş ilanlarını görüntülemek veya genel iş başvurusu yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu