EkonomiKamu Haberleri

3 bin 200 liralık eğitim desteği başvuruları 5 Ekim’de başlıyor!

İstanbul Büyükehir Belediyesi (İBB) her alanda olduğu gibi öğrencilere de maddi destek ödemesi yapıyor. İBB üniversite öğrencilerine eğitim desteği olarak 3 bin 200 TL maddi destek ödemesi yapacak. İBB’nin bu geri ödemesiz bursu diğebileceğimiz eğitim desteği için başvrular 5 Ekim 2021 tarihinde başlayacak.

Peki, İBB eğitim desteği kimlere veriliyor? Başvuruları nereye ve nasıl yapılacak? İşte, tüm öğrencileri ilgilendirecek maddi destek ödemesi…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), ihtiyaç sahibi her üniversite öğrencisine 3 bin 200 liralık eğitim desteği vereceğini açıkladı.

İBB bu yıl da ihtiyaç sahibi öğrencilere destek verecek. İBB Sözcüsü Murat Ongun, bu yıl ihtiyaç sahibi her üniversite öğrencisine 3 bin 200 liralık eğitim desteği verileceğini, taleplerin de 5 Ekim’den itibaren alınmaya başlanacağını söyledi. Murat Ongun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, şu açıklamaları yaptı:

“İBB, bu yıl da ihtiyaç sahibi her üniversite öğrencisine 3 bin 200 TL eğitim desteği sağlayacak. Başvurular 5 Ekim’de başlıyor.” denildi.

İBB’de şu anda ünversite öğrencilerine 250 TL eğitim yardımı yapılıyor ve başvurular İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin resmi internet sayfası üzerinden yapılıyor. 3 bin 200 TL’lik öğrenci bursu diyebileceğimiz maddi yardımlar için ise başvuru ekranı 5 Ekim 2021 tarihinde açılacak. Kimlerin başvuru yapabileceği, hangi öğrencilere İBB bursu verileceği, istenen şartlar bu tarihte yine bu sayfa üzerinden belli olacak. Takipte kalınız..

 

 

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...