Belediye İş İlanlarıPersonel Alımı

Kariyer İBB yeni iş ilanları yayınladı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) kariyer sayfası üzerinden yeni iş ilanları yayınladı. Kariyer İBB sayfasında yer alan ilanlara göre Büyükşehir Belediyesine aşağıda belirtilen mesleklerden KPSS şartsız personel alımı yapılacak.

İBB personel alımı başvuruları https://kariyer.ibb.istanbul/ sayfası üzerinden genel başvuru kısmından yapılacak olup, iş başvuruları 3 Ekim 2021 tarihinde sona erecektir. Hangi mesleklerden personel alımı yapılacağı, başvuru şartları ve diğer tüm detaylar aşağıda verilmiştir.

HAREKETLİ GÖRSEL TASARIMCI ALIMI

Tercihen üniversitelerin görsel iletişim tasarım bölümünden mezun, Tasarım diline ve temellerine hakim, tasarımcılarla birlikte çalışarak animasyonlar yapabilen, Video kurgulamayı, renklendirmeyi ve ses düzenlemeyi bilen, Yenilikçi mecra kullanımları için video içerikler tasarlamayı ve üretmeye hevesli, Video terminolojisi ve codeclere hakim, Kinetik tipografi, infografik animasyonlar gibi video türlerinde üretimler yapmış, Adobe After Effects, Premier programlarına hakim

YAYIN YAZILIM GELİŞTİRME YÖNETMENİ

İstanbul’da ikamet eden, en az lisans mezunu, 4 Yıl Mesleki Profesyonel Deneyime Sahip Olmak, C++, C#, Java, NodJS, Swift, Ruby, Python, PHP, .NET Programlama dillerinden en az bir tanesini uzmanlık seviyesinde bilmek. MS SQL, MySQL veritabanı yapılarına hakim olmak.

PRODÜKTÖR ALIMI

Belgesel, tanıtım filmi ve program alanlarında en az 5 yıl deneyim ve portfolyo Metin yazımı Kreatif bakış açısı ve ekip çalışmasına yatkınlık

YÖNETMEN ALIMI

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Video içerik fikirlerinin çekim ve kurgu aşamalarından teslimine kadar kreatif açıdan ekibi yönetebilecek olmak. Reklam, tanıtım ve İmaj filmlerinde deneyimli olmak.

KAMERAMAN ALIMI

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Dijital Profesyonel Video kameralar ile Dijital SLR video kameralara hakim olmak. Program, belgesel ve haber video çekim işlemlerini sorunsuz yürütebilmek, Kreatif bakış açısına sahip olmak, Ekip çalışmasına yatkın olmak. Daha önce herhangi bir haber ajansında, televizyon kanalında ve medya sektöründe en az 5 yıllık tecrübeye sahip olmak.

PRODÜKSİYON AMİRİ ALIMI

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak ve en az 5 yıl sektörde(özellikle reklam ve dizi sektörü) deneyim sahibi olmak. Prodüksiyon iş akışlarına hakim olmak, belgesel, program, tanıtım filmi ve reklam filmi çekim süreçlerine hakim olmak. Video prodüksiyon işlerinin planlanması, ekip görev dağılımı, mekan bulunması ve organizasyonu, prodüksiyon ihtiyaçlarının tespit ve temini, prodüksiyon ekip ve ekipmanının koordinasyonu konularında deneyimli.

DİJİTAL PROJE YÖNETİCİSİ ALIMI

Tercihen üniversitelerin ilgili lisans bölümünden mezun, Dijital üretimlerin projelendirme süreçlerini yönetecek, Müşteri ve üretim ekibi arasındaki koordinasyonu sağlayacak, Web ve mobil uygulama üretiminde tecrübe sahibi, Geliştirme dillerine ve teknik terimlere hakim Zamanlama, projelendirme ve takip konularında kendine güvenen, Projeleri başlangıcından yayına alınan sürece kadar kurgulayıp, ilgili birimlerin eşzamanlı çalışmasıyla üretimini sağlayacak, Tercihen kurumsal marka deneyimi olan kişiler.

İBB Kariyer iş ilanını görüntülemek için tıklayınız

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...