Belediye İş İlanlarıPersonel Alımı

Büyükşehir Belediyesine bay-bayan 50 güvenlik personeli alımı yapılacak!

Antalya Büyükşehir Belediyesi güvenlik alımı için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni iş ilanları yayımladı. İŞKUR’un güvenlik iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre, Antalya Büyükşehir Belediyesi KPSS şartsız bay-bayan 50 güvenlik personel alımı yapacak. Güvenlik görevlisi alımı başvuruları başladı ve 4 Ekim 2021 tarihine kadar devam edecektir.

Bu ilana 25-40 yaş aralığında ve en az lise mezunu olan güvenlik elemanları başvuru yapabilecek olup, alınacak personeller Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde daimi olarak istihdam edileceklerdir. Güvenlik personeli alımı başvuru şartları, nereye ve nasıl başvuru yapılacağı aşağıda verilmiştir.

BAŞVURU ŞARTLARI

Antalya il sınırları içinde ikamet ediyor olmak

Silahlı-silahsız özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak,

Tercihen en az lise ve dengi okul mezunu olmak,

Vardiyalı çalışabilmek,

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

Adli silici olmayan adaylar bu güvenlik iş ilanına başvuru yapabilirler.

GÜVENLİK ALIMI BAŞVURUSU

Antalya Büyükşehir Belediyesi güvenlik alımı başvuruları 28 Eylül 2021 tarihinde başladı ve 4 Ekim 2021 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapacak olan adaylar bu belirtilen tarih aralığında Yüksekalan Mah. Adnan menderes bulvarı büyükşehir hizmet Binası no: 20 Muratpaşa Antalya adresine şahsen gitmeleri gerekmektedir. Belediyeye güvenlik personeli alımı için yayınlanan resmi ilanı görüntülemek için aşağıda verilen linki tıklayınız.

Büyükşehir Belediyesine bay-bayan 50 güvenlik personeli resmi alım ilanı için tıklayınız

 

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...