İŞKUR İş İlanları

İŞKUR 775 büro memuru, 29.845 beden işçisi ve 3.794 temizlik personeli alımı yapacak!

Büro memuru, beden işçisi ve temizlik personeli alımı için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un açık iş ilanları sayfasında yer alan ilanlara göre kamu kurumlarında ve özel sektörde istihdam edilmek üzere 775 büro memuru, 29.845 beden işçisi ve 3.794 temizlik personeli alımı yapılacak. Toplamda 34 bin 414 personel alımı yapılacak olup, ön başvurular İŞKUR’a yapılacaktır.

Büro memuru alımları, beden işçisi alımları ve temizlik personeli alımları başvuruları başladı ve yayınlanan her bir ilanın son başvuru tarihi farklıdır ve bu ilanlar bu sayfamızda günlük olarak güncellenmektedir.

Personel alımı ilanları Türkiye geneli için yayınlanmış olup, illere göre yayımlanan güncel ilanları görüntülemeniz için aşağıda her bir meslek için ayrı ayrı link verilmiştir. Bu linklere tıklayarak hangi ilde hangi fabrika, üretim tesisi, kurumsal şirketlerin memur alımı yaptığını, hangi kurumların vasıflı-vasıfsız işçi alımı yaptığını görüntüleye bilir ve bu linkler üzerinden direk İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden online başvurularınızı yapabilirsiniz.

Ayrıca sadece, il-ilçe belediyelerinin, bakanlıkların, üniversitelerin ve diğer tüm kamu kurumlarının yayınladığı KPSS şartlı veya KPSS şartsız güncel işçi alım ilanlarını veya memur alım ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYARAK görüntüleyebilirsiniz.

775 büro memuru alım ilanlarını görüntülemek için tıklayınız

29.845 beden işçisi alım ilanlarını görüntülemek için tıklayınız

3.794 temizlik personeli alım ilanlarını görüntülemek için tıklayınız

 

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...