Belediye İş İlanlarıPersonel Alımı

İBB İSPER mühendis, mimar, istatistikçi ve şehir plancısı kadrolarına 24 personel alımı yapacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ulaştırma, harita, çevre, inşaat ve endüstri mühendisi kadrolarına ve şehir plancısı, mimar ve istatistikçi kadrolarına personel alımı yapacak. Alınacak personeller, İBB bünyesinde bulunan İstanbul Personel Yönetim (İSPER) A.Ş bünyesinde daimi olarak görevlendirileceklerdir.

İBB İSPER personel alımı başvuruları kariyer sayfası üzerinden online şeklinde yapılacak olup, bu iş ilanının son başvuru tarihi 27 Eylül 2021’dir. Bu bağlamda İSPER, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere; 3 ulaştırma mühendisi, 3 inşaat mühendisi, 1 çevre mühendisi, 3 harita mühendisi, 1 endüstri mühendisi, 9 şehir plancısı, 1 peyzaj mimarı ve 1 istatistikçi mesleklerinden KPSS şartsız toplam 24 personel alımı yapacak.

Bu belirtilen kadrolar ile ilgili başvuru şartları ve diğer tüm detaylarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ Başvuru yapmak için ise aşağıda verilen linki tıklayınız

İBB kariyer üzerinden başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Genel başvuru niteliğinde düzenlenmiş bu ilanımıza yapacağınız başvurunuz, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştirakleri’nde oluşabilecek tüm pozisyonlarımız için değerlendirmeye alınacak ve uygun olması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve güncellemeniz, tecrübelerinize ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatlarımız konusunda size daha kolay ulaşmamızı sağlayacaktır.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...