Belediye İş İlanlarıPersonel Alımı

İBB İstanbul Metro 10 farklı meslekten personel alımı yapacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) kariyer sayfası üzerinden yeni iş ilanları yayınladı. İBB kariyer sayfasında ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfalarında yer alan ilanlara İBB İstanbul Metro A.Ş, bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS şartsız, ikametgah ve yaş şartı olmaksızın en az ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu öğretim düzeylerinden 10 farklı meslekten personel alımı yapılacak.

İBB İstanbul Metro A.Ş, personel alımı başvuruları 27 Eylül’de başlayacak ve 8 Ekim 2021 tarihine kadar devam edecektir. Alınacak meslekler ile ilgili yapılan açıklamalarda; 3 yönetici asistanı, 1 kalite kontrol personeli, 1 şoför, 1 stok kontrol ve lojistik personeli, 2 makine mühendisi, 3 makine-otomotiv teknisyeni, 1 lojistik amiri, 1 depo sorumlusu, 5 depo elemanı ve 3 büro memuru olmak üzere 10 farklı meslekten KPSS şartsız 20 personel alımı yapacağı belirtildi.

Personel alımı başvuruları İBB kariyer sayfası üzerinden online şeklinde yapılacak olup, başvuru ekranı için aşağıda link verilmiştir. Yukarıda belirtilen meslekler ile ilgili başvuru şartları, isenilen özel şartlar ve diğer tüm detaylar resmi ilanda belirtilmiş olup, resmi ilanı görüntülemek için aşağıda belirtilen linkin üzerini tıklayınız.

İBB İstanbul Metro A.Ş tarafından personel alımı için yayımlanan resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

İBB kariyer sayfası üzerinden başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

 

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...