Gündem

Milliyet’ten Erdoğan’ı kızdıracak manşet!

KYK öğrenci yurtlarında yer bulamadıkları için parklarda kalmak zorunda kalan öğrencilerin durumunu Millet Gazetesi birinci sayfada manşetine taşıdı. Parkta uyurlarken çekilen fotoğraflarını yayınlayan Milliyet, ”Çocukların üstü açık kaldı” manşetini attı!

Bugüne kadar sadece 2 öğrenci yurdu yapan AKP İktidarı, öğrencilerin bu yurtsuzluklarına sessiz kalırken, Milliyet Gazetesi ”Barınamayan üniversite öğrencileri Kadıköy’de Yoğurtçu Parkta sabahladı” diye spot girişi yaptı. Görüntülerin toplum vicdanında rahatsızlık uyandırdığını belirten Milli Gezetesi, bu manşeti ile Erdoğan’ı kızdıracağa benziyor zira Tayyip Erdoğan ABD ziyareti öncesinde ‘’Yalnız şunu çok açık ve net söyleyeyim özellikle yurt konusunda bir defa Türkiye’de biz bugüne kadar hiçbir iktidarın yapmadığı yatırımları yaptık. Bizim bir milyona yakın yatak kapasitesi olan yurtlarımız var. Bizden önceki dönemlerde böyle yurt söz konusu değildi. Bunları biz yaptık, gayet de lüks yurtlar yaptık. Bu yurtlar çift yatak, bilemediniz 3 yataklı odalar olmak üzere gayet modern şekilde bu yurtlarımızı yaptık. Bu konuda da yurtlarımızla iftihar ediyorum. Kredi ve Yurtlar Kurumumuzun attığı bu adımlarla da iftihar ediyorum’’ demişti.

Milliyet Gazetesi’nin ”Çocukların üstü açık kaldı” ilginç bir yorumda geldi Sosyal medya kullanıcılarından bir vatandaş, Milliyetin bu manşetini ”Havuzda Delik Var” diye paylaştı.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...