Gündem

Emine Erdoğan’ın kol saatinin fiyatı dudak uçuklattı!

Öğrencilere günlük 22TL’lik bursun çok görüldüğü; işsizlerin 10 milyona, muhtaç sayısının 30 milyona ulaştığı; esnafının siftah yapamadığı; gıda enflasyonunun % 40’a vardığı ülkenin cumhurbaşkanı halkın parasıyla alınan konvoyu ile ABD’de gündem olurken Emine Erdoğan’ın kol saatinin 30 bin Euro olduğu ortaya çıktı. Kaç saati var bilmiyoruz lakin 30 bin Euro’nun kaç TL yaptığını biliyoruz. Yaklaşık 306 bin TL. Ha birde, anlattıkları hurma ve hırka hikayesini biliyoruz lakin anlamıyoruz. İşte, Emine Erdoğan’ın kol saatinin markası, fiyatı ve Erdoğan’ın ABD’de ki araç konvoyu detayları…

Emine Erdoğan’ın Etiyopya ziyareti sırasında çekilen fotoğraftaki kol saatinin, Chopard adlı lüks marka olduğu öne sürüldü.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Ahmet Erozan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Emine Erdoğan’ın saatinin 30 bin Euro’dan (Yaklaşık 305 bin TL) başladığını iddia etti.

Erozan paylaşımında, “Tayyip yazar da Emine hanım yazmaz mı..! Fotoğraflarla bezenmiş ‘Afrika’ya seyahatlerim’ kitabı piyasada… Chopard Happy Diamonds kol saati Afrika’nın yoksulluğu ile uyum halinde… Kol saati çakma değilse fiyatı 30.000 Euro’dan başlıyor…” ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...