İş İlanlarıİŞKUR İş İlanları

Otokar A.Ş İŞKUR aracılığı ile personel alımı yapacak!

Otokar Otomotiv Ve Savunma Sanayi A.Ş. personel alımı için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un açık iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Otokar A.Ş, Mekanik Bakımcı olarak 22- -35 yaş aralığında personel alımı yapacak.

Otokar personel alımı başvuruları İŞKUR üzerinden online şeklinde yapılacaktır. Başvurular 25.09.2021 tarihine kadar devam edecek olup, başvuruda bulunmak isteyen adayların en geç bu belirtilen tarihe kadar aşağıda belirtilen linke tıklayarak İŞKUR e-şube üzerinden kayıt işlemlerinizi yapmanız gerekmektedir.

Peki, Mekanik Bakımcısı alımı için istenilen şartlar nelerdir? Öğrenim şartı veya deneyim şartı var mı? Otokar Otomotiv Ve Savunma Sanayi A.Ş. tarafından İŞKUR sayfasında yayınlanan ilanda şu bilgilere yer verildi;

OTOKAR PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

  • EML veya MYO’ların Mekanik, Metal, Torna Tesviye, Mekatronik, Bölümlerinden Mezun,
  • Benzer görevlerde minimum 2 yıl deneyimli,
  • Hidrolik ve pnömatik ekipmalar ve bağlantılar hakkında bilgi sahibi,
  • Tercihen kaynak, torna ve freze ekipmanlarına hakim
  • Vardiyalı ve hafta sonu mesaili çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
  • Dinamik, disiplinli, takım çalışmasına yatkın,
  • Sakarya’da ikamet eden/edebilecek,
  • Askerlik görevini tamamlamış Çalışma arkadaşları aramaktayız.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Adayların İşkur İlanına başvurduktan sonra, www.otokar.com.tr adresinden İnsan Kaynakları-Aramıza Katılın (Saha çalışanları iş başvurusu) seçeneklerinden ilerleyerek başvuru yapmalarını gerekiyor.

Form doldururken mutlaka “MEKANİK BAKIMCI” olduğunuzu beyan ediniz.

“Başvuru yapan adaylardan uygun görülenler firma tarafından telefon ile aranıp, davet edilecektir”

Otokar iş başvurularını İŞKUR üzerinden yapmak ve yayınlanan resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ [Adayların İşkur İlanına başvurduktan sonra, www.otokar.com.tr adresinden İnsan Kaynakları-Aramıza Katılın (Saha çalışanları iş başvurusu) seçeneklerinden ilerleyerek başvuru yapmalarını gerekiyor.

NOT: www.otokar.com.tr adresinden başvuru yapamayan adaylar SEDANUR TEBER yada ERAY KIRGÖZ ile iletişime geçip, başvuru adımları hakkında bilgi alabilir . 0264 2292244, dahili (ERAY KIRGÖZ): 1538, dahili: (SEDANUR TEBER): 1535]

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...