Belediye İş İlanlarıPersonel Alımı

İBB Part Time iş çalışacak 100 personel alımı yapacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) bünyesinde bulunan İSPER 13 Kasım 2021 tarihi itibari ile personel alımı için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre İBB İSPER, Part Time olarak çalışabilecek 100 personel (Usta Öğretici) alımı yapacak. Bunun haricinde tam zamanlı olarak 3 elektrik veya elektrik-elektronik mühendisi ve 2 makine mühendisi olmak üzere 5 mühendisi alımı da yapacak.

İBB personel alımı başvuruları 13 Kasım’da başladı ve 16 Kasım 2021 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. Peki, hangi bölümlerden mezun olan adaylar bu ilana başvuru yapabilir? İSPER iş ilanı başvuruları nereye ve nasıl yapılacak? İşte detaylar…

İSPER İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İSPER A.Ş personel alımı başvuruları İBB kariyer sayfası üzerinden yapılmaktadır. Bu Part Time iş ilanına başvurular veya mühendisi alımı başvuruları https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5 adresi üzerinden online şeklinde yapılacaktır.

MEZUNİYET ŞARTI

Fakültelerin Bilişim Teknolojileri, Çocuk gelişimi ve eğitimi, Dil eğitimleri (Almanca, Arapça, Diksiyon İngilizce, İtalyanca, Yabancılar için Türkçe, YDS İngilizce Hazırlık branşlarında); Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Grafik ve Teknik Tasarım, Güzel Sanatlar, Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri, Kişisel Gelişim, Moda, Tasarım ve Tekstil Teknolojisi, Muhasebe ve Finans, Özel Öğretim( Türk işaret Dili Eğitmeni ve Tercümanı) , Robotik ve İnovasyon uzmanlığı. Sahne ve Gösteri Sanatları, Turizm ve Otelcilik, Yönetim ve Hizmet (Adli Kalem işleri, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilciliği, Danışma Görevlisi, Emlak Danışmanlığı, Parekende Yönetimi, Satış Görevlisi, Yönetici Asistanı Hızlı Klavye Teknikleri, Hasta Kabul işlemleri branşlarında) ve Ziraat Bölümlerinden en az ön lisans mezunu adaylar bu ilana başvuru yapabilecekler.

Değer tüm detayları yayınlanan resmi ilan üzerinden görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

İstanbul Büyüşehir Belediyesi (İBB) Kariyer sayfası üzerinden yayınlanan tüm güncel iş ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

 

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.