Belediye İş İlanlarıPersonel Alımı

İBB Kariyer ile İSTAÇ kadrolarına çok sayıda engelli ve engelsiz personel alımı yapılacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraklerinden olan İstanbul Çevre Yönetim A.Ş (İSTAÇ) personel alımı için 14 Eylül 2021 tarihinde İŞKUR üzerinden yeni iş ilanları yayımladı. İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yer alan ilanlara göre İBB Kariye ile İSTAŞ A.Ş, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere engelli personel kadrosuna ve diğer kadrolara KPSS şartsız 50 personel alımı yapacak.

İBB İSTAÇ bünyesinde hangi mesleklerden engelli personel alımı yapılacağı, hangi kadrolara engelsiz memur-işçi alımı yapılacağı, başvuruların ne zaman yapılacağı ve diğer tüm detaylar aşağıda verilmiştir.

KADROL DAĞILIMI

İBB İSTAÇ A.Ş 2 elektrik teknikeri, 3 inşaat/çevre teknikeri, 1 iş makinesi operatörü, 19 işçi, 6 kantar operatörü, 5 şoför, 4 makine teknikeri ve 10 engelli personel olmak üzere toplam 50 personel alımı yapacak.

İSTAÇ İŞ BAŞVURUSU

Personel alımı başvuruları 15-22 Eylül 2021 tarihleri arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait kariyer sayfası (https://kariyer.ibb.istanbul/) üzerinde genel başvuru kısmından yapılacaktır.
Kadrolara ilişkin istenilen şartlar ve diğer tüm detaylar resmi ilanda belirtilmiştir. Resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...