Gündem

Millet ittifakının Cumhurbaşkanı adayı Mansur Yavaş mı?

Erken seçim söylemleri gündemde yer tuttukça Millet ittifakının Cumhurbaşkanı adayı kim olacak konusu en çok merak edilen konular arasında. Millet ittifakının Cumhurbaşkanı adayı Mansur Yavaş mı, Ekrem İmamoğlu mu, Kemal Kılıçdaroğlu mu yoksa Meral Akşener mi? Bu dört isim anketlerde yarışıyor ve Yavaş ile İmamoğlu Erdoğan karşısında büyük farkla öne çıkıyor. Bununla ilgili olarak ta bugün Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a bu soru soruldu ve Yavaş, Cumhurbaşkanlığı adaylığıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Mansur Yavaş’a en çok yöneltilen sorulardan birisi Cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili oldu. Yavaş, Cumhurbaşkanlığı ile ilgili soruya, “Adımın cumhurbaşkanlığı seçimlerinde öne çıktığını biliyorum. Bu gurur duyulacak bir şey. Bu da hizmetlerimizin vatandaşlarımız tarafından takdir edildiği anlamına geliyor. Ancak şu anda böyle bir düşüncem yok.

“HALKIMIZIN SEVGİSİNE VE GÜVENİNE LAYIK OLMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı çok değerli bir makam ve halkım kendilerine hizmet etmem için beni seçti. Şu anda görevimizi büyük bir motivasyonla yapıyoruz ve halkımızın sevgisine ve güvenine layık olmaya çalışıyoruz. Öncelikle Ankara için bir başarı hikayesi yazmamız gerekiyor ve bunu da şu anda vatandaşlarımızla el ele vererek gerçekleştiriyoruz” diyerek yanıt verdi.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...