İŞKUR İş İlanlarıPersonel Alımı

Üniversite hastanesine 13 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı yapılacak!

Namık Kemal Üniversitesi Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un kamu iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre, üniversite hastanesine 13 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı yapılacak!

Personel alımı en az lise mezunu öğrenim düzeylerinden yapılacak olup başvurular İŞKUR’un resmi internet sayfası olan iskur.gov.tr sayfası e-devlet üzerinden online şeklinde yapılacaktır. Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı için başvurular başladı ve 13 Eylül 2021 tarihine kadar devam edecektir.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar belirtilen tarihe kadar aşağıda belirtilen linki tıklayarak İŞKUR sayfası üzerinden başvuru işlemlerini yapabilirler. Peki, Namık Kemal Üniversitesi personel alımı için istenilen şartlar nelerdir? İşte detaylar…

KURA TARİHİ VE YERİ

Noter huzurunda kura çekimi 24.09.2021 tarih ve Cuma günü saat 10:00’da, Namık Kemal Üniversitesi Binası Konferans Salonunda yapılacaktır. Kura tarihi ve saatinde herhangi bir değişiklik olması halinde www.nku.edu.tr internet adresinden duyuru yapılacak olup, bu ilan tebligat niteliğinde olduğundan adaylara ayrıca herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacaktır.

COVİD-19 salgını sebebiyle alınacak önlemler kapsamında kura işlemine görevli personel haricinde hiç kimse alınmayacak olup; kura çekilişi canlı yayın linki Üniversitemiz web ana sayfasında duyurulacak olup, canlı olarak yayınlanacaktır.

İŞKUR tarafından gönderilen nihai listeler, noter kurası sonucu hak kazanan asıl ve yedek adayların listesi, işe başlayacak adaylar için istenilen belgeler www.nku.edu.tr internet adresinden ayrıca duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Göreve başlamaya hak kazanan adaylar, Atamaya Yetkili Amirin olur işlemleri sonucunda belirtilecek tarihte göreve başlayacaktır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin işe başlama işlemi geçersiz sayılacaktır.

Ayrıntılı bilgi www.nku.edu.tr internet adresinden ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına ait 0 282 250 14 13—20 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir.
Başvuru ekranı için BURAYA TIKLAYINIZ

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...