Personel Alımı

26 farklı kamu kurumuna personel alımı yapılacak! İş ilanları Resmi Gazete ve İŞKUR üzerinden yayımlandı

Resmi Gazete ve Türkiye İş Kurumu (İŞKU) sayfasında yeni kamu iş ilanları yayımlandı. Resmi kurum ilanlarına göre 26 farklı kamu kurum ve kuruluşlarına memur-işçi statülerinden KPSS’li ve KPSS şartsız 4 bin 760 personel alımı yapılacak. En az ilköğretim, ortaöğretim (lise), önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden personel alımı yapılacak olup, her bir ilanın son başvuru tarihi, aranan meslekler ve şartlar farklı farklıdır.

Aşağıda hangi kamu kurumlarının personel alımı yapacağına dair listesi verilmiştir. Bu listeye göre Diyanet İşleri Başkanlığı, Adalet Bakanlığı, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, İstanbul-İzmir-Antalya ve Mersin Büyükşehir Belediyeleri, Kuşadası Belediye, Osmangazi Belediyesi, Alanya Belediye ve daha birçok belediye ile birlikte Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi personel alımı yapacak.

İşte, başvurusu devam eden kamu iş ilanları detayları… (NOT: Aşağıda liste halinde verilen kamu iş ilanlarına ait özet anlatım ve detayları için her bir ilanın linki verilmiştir. İstenilen ilanın detaylarını görüntülemek için belirtilen linkleri tıklayınız)

1 – RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi işçi alımı için Resmi Gazete’de iş ilanı yayınladı. DPB841782 no ile yayımlanan ilana göre Rize ilinde bulunan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, başvuru tarihi 16-17.09.2021 olmak üzere işçi alımı yapacak.

https://kamuisilanlari.net/12573/recep-tayyip-erdogan-universitesi-isci-alimi-basvurulari-17-09-2021de-sona-eriyor/

2 – İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

İzmir Büyükşehir Belediyesi 1 basın görevlisi alımı, 1 elektrik elektronik mühendisi alımı, 1 inşaat mühendisi alımı ve 1 mimar alımı olmak üzere toplamda bay-bayan 4 personel alımı yapacaktır. Alınacak personeller, Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İzelman şirketinin bünyesinde görevlendirileceklerdir.

https://kamuisilanlari.net/12552/izmir-buyuksehir-belediyesi-13-15-eylul-2021de-personel-alimi-yapacak/

3 – İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

A – İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Türkiye İş Kurumu üzerinden engelli personeli alımı için yeni iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre İBB, kendi bünyesinde bulunan İstanbul Personel Yönetim A.Ş’de (İSPER) görevlendirilmek üzere en az lise mezunu tahsilat memuru alımı yapacak!

https://kamuisilanlari.net/12547/ibb-en-az-lise-mezunu-tahsilat-memuru-alimi-yapacak/

B – İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)’ya bağlı İstanbul Personel Yönetim A.Ş (İSPER) Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında hemşire alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre İSPER, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere KPSS şartsız ve mülakatsız hemşire alımı yapacak.

https://kamuisilanlari.net/12410/isper-hemsire-alim-ilani-yayimladi/

C – İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre İBB, 15 şehir plancısı, 8 harita mühendisi, 8 inşaat mühendisi, 5 mimar, 1 elektrik elektronik mühendisi, 1 makine mühendisi, 1 çevre mühendisi, 12 ulaştırma mühendisi, 2 endüstri mühendisi, 1 peyzaj mimarı, 2 istatistikçi, 1 uzman, 1 avukat, 1 lojistik elemanı, 4 tekniker, 4 saha destek personeli ve 6 büro memuru olmak üzere 17 farklı meslekten personel alımı yapacak.

https://kamuisilanlari.net/12279/ibb-17-farkli-meslekten-personel-alimi-yapacak/

4 – KUŞADASI BELEDİYESİ

İdari personel alımı için Türkiye İş Kurumu sayfasında yeni belediye iş ilanları yayınlandı. İlana göre Aydın Kuşadası Belediyesi kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere en az lise mezunu idari personel alımı yapacak.

https://kamuisilanlari.net/12542/belediyeye-en-az-lise-mezunu-idari-destek-personeli-alimi-yapilacak/

5 – ALANYA BELEDİYESİ

Antalya Alanya Belediyesi işçi alımı için Türkiye İş Kurumu’nun resmi internet sayfasında yeni iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Alanya Belediyesi, kendi bünyesinde 2’si geçici ve 2’si kadrolu olmak üzere 4 işçi alımı yapacak!

https://kamuisilanlari.net/12537/alanya-belediyesi-2si-gecici-2si-kadrolu-4-isci-alimi-yapacak/

6 – AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İstanbul Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Kağıthane şubesine şoför alımı yapılacak. SYDV şoför alımı başvuruları 10-13 Eylül 2021 tarihleri arasında yapılacak olup, Kağıthane Sosyal Yardım Şubesine personel alımına ilişkin yayınlanan ilan detayları linke tıklayınız.

https://kamuisilanlari.net/12465/aile-bakanligi-sosyal-yardim-vakfi-subesine-sofor-alimi-yapilacak/

7 – OSMANGAZİ BELEDİYESİ

Bursa Osmangazi Belediyesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir iş ilanı yayınladı. İlana göre belediye bünyesine 10 adet çöp toplama personeli alımı yapılacak! Osmangazi Belediyesi işçi alımı başvuruları 13-17 Eylül 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

https://kamuisilanlari.net/4182/osmangazi-belediyesi-10-adet-cop-toplama-personeli-alacak/

8 – ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi şoför alımı için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni iş ilanı yayımladı. İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Antalya Büyükşehir Belediyesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 3 adet şoför alımı yapacaktır.

https://kamuisilanlari.net/12381/antalya-buyuksehir-belediyesi-sofor-alim-ilani-yayimladi/

9 – DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI

Diyanet İşleri Başkanlığı işçi alımı için Resmi Gazete’de yeni iş ilanı yayımladı. 07 Eylül 2021 tarihli Resmi Gazete’de yer alan ilana göre Diyanet, hizmetli kadrosuna KPSS 50 puan şartı ile 47 işçi alımı yapacak.

https://kamuisilanlari.net/12370/diyanet-isleri-baskanligina-kpss-50-puan-sarti-ile-isci-alimi-yapacak/

10 – MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 18 güvenlik görevlisi, 11 temizlik personeli ve 1 bakım onarım elamanı olmak üzere toplam 30 işçi alımı yapacağı belirtildi.

https://kamuisilanlari.net/12222/universiteye-18-guvenlik-gorevlisi-11-temizlik-personeli-ve-1-bakim-onarim-elamani-alimi-yapilacak/

11 – ADALET BAKANLIĞI

Adalet Bakanlığı 6 Eylül 2021 tarihli Resmi Gazete’de personel alım ilanı yayınladı. İlana göre Adalet Bakanlığı, taşra teşkilatında sözleşmeli olarak istihdam etmek üzere toplam 24 personel alımı yapacak. Personel alımı başvuruları 13-24 Eylül 2021 tarihleri arasında yapılacak.

https://kamuisilanlari.net/12140/adalet-bakanligi-13-24-eylulde-personel-alimi-yapacak/

12 – MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Mersin Büyükşehir Belediyesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında garson, aşı, aşçı yardımcısı ve büro memuru alımı için yeni bir personel alım ilanı yayımladı. İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Mersin Büyükşehir Belediyesi Denizkızı Turizm A.Ş, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere, aşağıda belirtilen kadrolara belirtilen sayılardan toplam 72 personel alımı yapacak.

https://kamuisilanlari.net/12043/mersin-buyuksehir-belediyesi-15-eylul-2021e-kadar-72-personel-alimi-yapacak/

Diğer kamu iş ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...