Personel Alımı

Hazine ve Maliye Bakanlığı koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapacak!

Hazine ve Maliye Bakanlığı koruma ve güvenlik görevlisi pozisyonu için 15 personel alımı yapacak. Güvenlik görevlisi alımı başvuruları başladı ve 16 Ekim 2020 tarihinde sona erecektir.

Hazine ve Maliye Bakanlığı koruma ve güvenlik görevlisi pozisyonu için 15 personel alımı yapacak. Güvenlik görevlisi alımı başvuruları başladı ve 16 Ekim 2020 tarihi mesai saati bitimine (Saat 17:00) kadar devam edecektir. Hazine ve Maliye Bakanlığı güvenlik görevlisi alımı için başvuru yapmak isteyen adayların, üniversitelerin önlisans programlarının herhangi birinden mezun olmuş olmaları istenmektedir. Ayrıca Özel Güvenlik Eğitim Sertifikasına sahip olmaları gerekmektedir. Peki, Hazine ve Maliye Bakanlığı güvenlik personeli alımı için istenilen genel başvuru şartları nelerdir? Güvenlik alımı için başvurular nereye nasıl yapılacak? İşte detaylar…

ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANI

Hazine ve Maliye Bakanlığı geçtiğimiz 5 Ekim 2020 tarihinde yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre Bakanlık bünyesinde daimi olarak istihdam edilmek üzere toplam 15 koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Bu pozisyon için adaylardan KPSS-P93 puan türünden en az 70 puan almış olmaları gerekmektedir. Şartlara uygun adaylar, en geç 16 Ekim 2020 tarihinde mesai bitimine kadar başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ İŞ BAŞVURU İŞLEMLERİ

Başvuru işlemeleri, Hazine ve Maliye Bakanlığı (www.hmb.gov.tr) internet sayfası üzerinden belirtilen tarih aralığında elektronik ortamda yapılacaktır.

Giriş sınavına katılmaya hak kazanan adaylar tarafından başvuru formunun imzalı bir örneğinin; en geç sınavdan önce Personel Genel Müdürlüğüne elden teslim edilmesi veya posta yoluyla gönderilmesi zorunludur. Ancak, Güvenlik Görevlisi pozisyonuna başvuracak adayların başvuru formunun imzalı bir örneği ile Özel Güvenlik Eğitim Sertifikasının aslını veya onaylı örneğini en geç 20 Ekim 2020 tarihine kadar Personel Genel Müdürlüğüne elden teslim etmesi veya posta yoluyla göndermesi zorunludur.

HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI İLETİŞİM

Adres: Hazine ve Maliye Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü
Sınav Hizmetleri Şubesi 3. Kat Oda No:308
Dikmen Caddesi (06420) Çankaya/ANKARA
Tel : 0 (312) 415 20 54 – 415 20 55
Faks : 0 (312) 425 04 43
İlan hakkında daha fazla bilgi almak ve yayınlanan resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir