İŞKUR İş İlanlarıPersonel Alımı

İŞKUR üzerinden hastanelere 461 sağlık personeli alımı için yeni iş ilanları yayınlandı!

Sağlık personeli alımı için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni iş ilanları yayınlandı. İŞKUR’un kamu, belediye ve açık iş ilanları sayfasında yer alan ilanlara göre, Türkiye’nin farklı şehirlerinde bulunan şehir hastanelerine, devlet hastanelerine, belediye bünyelerinde, özel sağlık kurumlarına ve yaşlı bakım merkezlerine sağlık personeli alımı yapılacak.

İş başvuruları İŞKUR üzerinden online şeklinde yapılacak olup hangi mesleklerden kaç sağlık personeli alımına ilişkin yayınlanan ilanda; 168 hemşire, 5 Hasta Bakımı Teknisyeni, 22 Hasta Danışmanı, 15 Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi, 1 Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi, 21 Hasta Refakatçisi, 212 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı ve 17 Hastane Hizmetlisi olmak üzere toplam 461 personel alımı yapılacaktır.

Her bir ilanın son başvuru tarihi, istenilen şartlar farklı olmak ile birlikte, branşlara göre en az ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden adaylar başvuru yapabileceklerdir.

Hangi hastanelere, hangi sağlık kurumlarına personel alımı yapılacağını görüntülemek ve hemen bu meslekler ile ilgili Türkiye İş Kurumu sayfası e-şube üzerinden başvuru yapmak için aşağıda verilen meslek isimlerinin üzerini tıklayınız.

Hemşire

Hasta Bakımı Teknisyeni

Hasta Danışmanı

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi

Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi

Hasta Refakatçisi

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı

Hastane Hizmetlisi

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...