Genel

Öğrenciler için ucuz notebook fiyatları!

Öğrencilere en uygun en ucuz notebook fiyatları. En uygun fiyatlı diz üstü bilgisayarlar

Yoga Notebook, çok yönlü bir öğrenci dizüstü bilgisayarıdır ve bu Lenovo Chromebook, ikna edici bir tablet işlevi görür.

15,6 inç 4K dokunmatik ekrana, sağlam pil ömrüne ve Intel Core i5 CPU ve 8 GB RAM ile günlük ofis ve eğlence görevleri için yeterli performansa sahiptir. Alüminyum kasa, ona birinci sınıf bir estetik kazandırır ve rahat bir klavye ve dokunmatik yüzeye sahiptir. Bu dönüştürülebilir Chromebook , şirketin Windows eşdeğeri C740 ve C940’ta bulduğunuz üst düzey özelliklerden bazılarına sahip olmasa da , Chromebook sürümünde bir gizlilik kamerası kapağı vardır. 900 dolardan başlıyor – ancak genellikle daha ucuza satılıyor.

Samsung Notebook 4 

Giriş seviyesi Samsung notebook 4 yalnızca 300 dolara mal oluyor ve Intel Celeron işlemci ve 4 GB RAM ile desteklenen 15,6 inç ekrana sahip.

Yalnızca 32GB katı hal depolama sağlar. Bu bütçeye uygun Chromebook’lar, diğer düşük kaliteli Chromebook’larda bulunan 1.366×768 piksel çözünürlükle elde edeceğinizden daha net bir resim ve daha fazla çalışma alanı için tam HD 1.920×1.080 piksel çözünürlüklü ekrana sahiptir. Samsung ayrıca iki kademeli model satmaktadır. 350 $ karşılığında, belleği 6 GB’a ve depolama alanını 64 GB’a yükseltebilirsiniz. Ve 380 dolara, 4 GB RAM ve 128 GB SSD ile uygun fiyatlı bir Chromebook edinebilirsiniz.

Acer Notebook 714 

Ortalama bir premium notebookunuzdan daha fazlası olan 714, 122 cm’ye (48 inç) varan düşüşlere ve 132 pound’a (60 kg) kadar aşağıya doğru kuvvete dayanmak için askeri sınıf dayanıklılığa sahip tamamen alüminyum bir kasaya sahiptir – bu da onu iyi kılar Cihazlarına bu kadar nazik davranmayabilecek kişiler için Acer Chromebook .. Bu Chromebook dizüstü bilgisayar aynı zamanda Citrix Ready sertifikasına sahiptir, bu nedenle Citrix Receiver, XenApp ve XenDesktop uygulamaları dahil olmak üzere Citrix’in iş çözümleriyle çalışır . Artı, bu, kullanıcılar arasında geçiş yapmayı kolaylaştıran parmak izi okuyuculu ilk Chromebook.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu