Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Genel

Eczacıbaşı sahibi Bülent Eczacıbaşı ve eşi hakkında soruşturma başlatıldı!

Eczacıbaşı Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı'nın Muğla Bodrum'da bomba görüntüleri ortaya çıkmıştı. Görüntülerde Eczacıbaşı’nın, komşu şantiyeleri silahlı adamları ile bastığı ve şantiye çalışanlarının cep telefonlarının gasp edilmeye çalışıldığı yer alıyordu. Eczacıbaşı Holding, Bülent Eczacıbaşı’nın silahlı adamlarıyla Bodrum'da bir şantiyeyi bastığına yönelik haberlerle ilgili açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, 'tartışma yaşanmıştır' denildi. Çağdaş İnşaat ve şantiye görevlisinin şikâyeti üzerine Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı, Bülent Eczacıbaşı eşi Oya Eczacıbaşı ve korumaları Hakan Yılmaz hakkında soruşturma başlattı.

Eczacıbaşı Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı’nın silahlı korumalarıyla birlikte Bodrum’da bir şantiyede çekilen görüntüleri gündem oldu.

Eczacıbaşı’nın, eşi ve korumaları ile birlikte Muğla Bodrum’da Çağdaş İnşaat’ın şantiye alanına girdiği görüntülerde çalışanların “Burası özel arazi, buraya giremezsiniz” uyarıları üzerine Bülent Eczacıbaşı’nın “Biz ister çıkarız ister çıkmayız, kimse bir şey yapamaz bize” dediği duyuldu.

Görüntülerde aynı çalışanın “Polise şikâyet edeceğiz” uyarısı üzerine Bülent Eczacıbaşı’nın “Et” yanıtını verdi. Eczacıbaşı’nın arkasındaki belinde silah olduğu görülen beyaz gömlekli koruma Hakan Yılmaz, videoyu çeken kişinin telefonunu alarak görüntüleri silmeye çalıştı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Geçtiğimiz temmuz ayında yaşanan olay adliyelik oldu. Çağdaş İnşaat ve mağdur şantiye görevlisinin şikâyeti üzerine Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı olay ile ilgili soruşturma başlattı. Bülent ve Oya Eczacıbaşı ile korumaları Hakan Yılmaz’ın şüpheli sıfatı ile ifadeleri alındı. Soruşturma dosyasına olay anına ilişkin iki ayrı görüntünün de girdiği öğrenildi. Soruşturma devam ediyor.