GenelSON DAKİKA

Trabzon’da bir cami imamı 3 kız çocuğunun canına kıydı!

Trabzon'un Of ilçesinde bir camide imamlık yapan 36 yaşında ki gözü dnmüş cani kendi kızlarının canına kıydı! 4, 7 ve 11 yaşlarındaki kız çocuklarını öldüren imam, daha sonra kendini ihbar ederek polise teslim oldu. Trabzon'da yaşanan bu vahşet herkesi derinden etkiledi.

Trabzon’un Of ilçesine bağlı Uluağaç köyünün cami imamı kendi 3 kızını öldürdü. Köyde uzun süredir cami imamlığı yapan Emre G., 112 Acil Çağrı Merkezi’ni telefonla arayarak çocuklarını öldürdüğü ihbarında bulundu. İhbar üzerine adrese jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Eve gelen ekipler, 4, 7 ve 11 yaşlarındaki kız çocuklarının hayatını kaybettiği belirledi. Emre G. jandarma ekiplerince gözaltına alındı. Çocuklarını neden öldürdüğü konusu, cani imamın ifadesinde ortaya çıktı; İmam bakın cinayeti nasıl işlemiş;

İmam Emre Göktaş (36), 12 yıllık eşiyle bir süredir şiddetli geçimsizlik yaşamaya başladı. İddiaya göre, eşi S. Göktaş 4 aydır eşinin kendisini darbetmesi nedeniyle çocuklarını alarak evi terk ederken, bunu içine sindiremeyen Emre Göktaş kendisine 2 ay önce şiddet uyguladı.

UZAKLAŞTIRMA CEZASI ALMIŞ

Eşinin şikayetçi olması nedeniyle mahkeme tarafından 1 ay uzaklaştırma cezası alan Emre Göktaş, ayrı yaşadığı eşinden 3 kızını bugün Of ilçe merkezinde teslim alarak ilçenin Uluağaç Mahallesi’ndeki evine getirdi.

DERE KENARINA GÖTÜRÜP KAFALARINA BİRER KURŞUN SIKARAK ÖLDÜRDÜ

Emre Göktaş, daha sonra kızları Y. Göktaş (11), H. Göktaş (8) ve E. Göktaş’ı (5) bir süre sonra evinden 1 kilometre uzakta dere kenarındaki ıssız bir yere götürerek silahla kafalarına birer kurşun sıkarak öldürdü. Emre Göktaş olay sonrası jandarma ekiplerine teslim olurken, 3 kızın cansız bedenleri otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.