GenelSON DAKİKA

14 yaşında ki çocuk bütün ailesini öldürdü!

Ordu'da evlat vahşeti- Ordu'nun Korgan ilçesinde 14 yaşındaki bir çocuk eline aldığı silahla bütün ailesini öldürdü. Katliama ilişkin yapılan açıklamada 3 kişinin öldüğü babanın ise ağır yaralandığı belirtildi. İşte, yaşanan vahşete dair edinilen son dakika bilgileri... 

Ordu Korgan ilçesine bağlı Tepe Mahallesi Eğlence mevkisinde bir evde katliam yaşandı. Edinilen son dakika bilgiye göre, Tokat Niksar’da görevli polis memuru C.Y., fındık hasat sezonu için ailesiyle birlikte memleketi Ordu Korgan’a geldi.

İddiaya göre, bahçeye gitmek için hazırlanan aile ile ailenin 14 yaşındaki çocukları F.Y. arasında fındık toplaması meselesi yüzünden tartışma çıktı.

Tartışmanın büyümesi üzerine ismi henüz öğrenilemeyen 14 yaşındaki çocuk, emniyet mensubu olan babasının tabancasını alarak, babasına, ağabeyine, annesine ve anneannesi ne ateş etti.

Olay sonrası anne Rahime Y. ve anneanne Cennet Gerdek olay yerinde hayatını kaybederken, ağır yaralı olan ağabey Murat Y. ve baba C.Y. ise önce Korgan Devlet Hastanesi, ardından ise Fatsa Devlet Hastanesine sevk edildi.

Olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından Fatsa Devlet Hastanesine götürülen ağabey Murat Y. da yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Ağır yaralı olan baba C.Y.’nin ise tedavisi sürüyor.