Genel

AKP’li Vekil Betül kendi partisini hedef aldı ve gayri insani anlayışla yönettiğini söyledi!

AK Parti Milletvekili Fatma Betül Sayan Kaya kendi partisini gayri insani anlayışla yönettiğini söyledi. AKP’li Betül Kaya, 2018 yılına yani İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin AKP’de olduğu zamana ait görüntüyü paylaşarak hayvanlara eziyet edildiğini söyledi. Resmen kendi parti yönetiminde olan bir belediyeyi, hayvanlara gayri insani davranmakla suçladı.

Betül, yaptığı paylaşımda ‘’ “Hayvanları bu koşullara mahkum eden İstanbul Büyükşehir Belediyesinin gayrı insani yönetim anlayışı için hayvanseverlerimiz neden yeterince seslerini yükseltmiyor” diye yazdı. Daha sonra bu mesajını sildi. Çünkü;

Çünkü AK Parti’den Milletvekili olan Fatma Betül Sayan Kaya, şimdiki İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na iftira atmak istemiş lakin bunu bile beceremeyip kendi parti yönetiminin işlediği suçu, kendi değimiyle insanlık dışı bu suçu ifşa etmiştir. Düşünün ki bu bir Milletvekili ve iftira yani günahların en büyüğünden bile zerre çekinmeden böyle bir suça iştirak edebiliyor. O zaman, vatandaş nasıl bunlara güvenecek? İşte, Allah; iftira atanların iftiralarını kendi başlarına böyle çalar. Zira Allah Kuran’da ‘’onların bir planı varsa hiç şüphesiz Allah’ın da bir planı var’’ der.