Belediye İş İlanlarıPersonel Alımı

Karabük Belediyesi işçi alım ilanı yayınladı! Vasıflı işçi, şoför ve memur alımı yapılacak

Karabük Belediyesi Türkiye İş Kurumu üzerinden işçi alım ilanı yayımladı. İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Karabük belediyesi kadrolu işçi alımı yapacak. Toplamda vasıflı 26 işçi alınacak olup, iş başvuruları 24 Ağustos 2021 tarihine kadar devam edecektir.

İşçi alımına ilişkin Karabük Belediye Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, en az okuryazar ve önlisans mezunu öğrenim düzeylerinden farklı mesleklerden işçi, şoför ve memur alımı yapılacağı belirtildi. Peki, Karabük Belediyesi hangi mesleklerden işçi alımı yapacak? Bu alınacak 26 personel nerelerde görevlendirilecek? İş başvurusu nereye ve nasıl yapılacak? İşte, Belediye Personel Daire Başkanlığı tarafından İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan iş ilanlarının detayları…

KARABÜK BELEDİYESİ HANGİ MESLEKLERDEN İŞÇİ ALIMI YAPACAK?

Belediyenin işçi kadrosunda daimi olarak istihdam edilmek üzere; Demirci ustası, kalıp ustası, kaynakçı, marangoz, inşaat işlerinden anlayan ve temiz su ve atık su tesisat ustası, drenaj ve su kanalizasyon ustası, EML Kimya-Laboruvar, asfalt ve inşaat işçisi, şoför ve büro memuru alımı yapılacak.

İŞ BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

İşçi alımı başvuruları 17-24 Ağustos 2021 tarihleri arasında Bayır Malı. Menderes Cad. No: A/101 Merkez / Karabük adresine şahsen yapılacaktır. Başvuru esnasında istenilen belgeler, aşağıda gösterilen resmi ilanda belirtilmiştir.

BAŞVURU ŞARTLARI

Karabük Belediyesi işçi alımı için istenilen başvuru şartları şöyle;